Blog > Komentarze do wpisu
Al-Kalina

Al-Kalina, czyli zrobione na Szarotkach twarzowe zdjęcie kobiety w pewnym wieku

 

Jeżeli chodzi o druty mam zwyżkę formy, czyli cały koszyk pomysłów, a czas pokaże jak będzie z ich realizacją.

Bo czasu brak - jest co robić. 


Za grosz nie ma we mnie wiary, że to coś da. Ale taki Marsz dla puszczy to też i piknik towarzyski, okazja do spotkania znajomych, posiedzenia wieczorem w jakiejś knajpie na chodniku i popicia wina.  

Rzutem na taśmę, w ostatni dzień zwolnienia wymieniłam w kuchni zlew. Blat to zbrojony beton, więc demolka była absolutna.

Na razie posprzątałam kuchnię

I po wielu latach mam wreszcie niecieknący, łatwy w utrzymaniu, nie zachodzący teiną zlew


Popsuł mi się telewizor, co oznacza koniec z oglądaniem Netflix'a na kanapie. Z uwagi na pomysły z abonamentem nowego telewizora nie kupię, dużego monitora też nie, bo są jakoś absurdalnie drogie (50 calowy telewizor można dostać już za tysiąc złotych, monitor tej wielkość i kosztuje 8 razy więcej).

A do sprzątania, czy prac w ogrodzie polecam takie trzymadełko, idealne do słuchania audiobooków.

poniedziałek, 26 czerwca 2017, ninga

Polecane wpisy

  • Przeczytane 2018

    dobra książka Księga wyjścia Mikołaj Grynberg Dwadzieścia kilka (z ponad 80 odbytych) rozmów z osobami pochodzenia żydowskiego, które w 1968 roku, zostały post

  • Przeczytane 2018

    Cztery reportaże - idealne czytadła do komunikacji miejskiej.  Zakonnice odchodzą po cichu Marta Abramowicz Temat tabu. Nie ma prawie żadnej literatury na

  • intensywnie

    W tym tygodniu Warszawskie Spotkania Teatralne A na nich Wesele Klaty Gumiś od dawna bez powodzenia polował na bilety w Teatrze Starym, wydzwaniał do kasy teat

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2017/06/26 12:39:21
Kobieta arabska jak się patrzy!
-
Gość: moniek, *.logitus.pl
2017/06/26 15:09:32
"Martwe wody" to hołd dla Luisa Buuela, Kalina.
-
Gość: moniek, *.logitus.pl
2017/06/26 15:09:54
Buuela oczywiście.
-
Gość: moniek, *.logitus.pl
2017/06/26 15:10:53
Luisa Bunuela. Twój blog nie toleruje obcych liter. Już opanowany przez PiS?
-
2017/06/30 10:47:09
Strój na surową zimę a takie i bywają na Zachodzie, jak znalazł. Teraz szukać dobrego dojścia i zaproponować takie rozwiązanie na najbliższej giełdzie odzieży zimowej, może w Mediolanie?
Faktycznie na czarnym zlewie nic czarnego nie widać, ale czy to de facto i tak nie włazi w pory? Ceramika jest porowata. Ale z całą pewnością wygląda ładniej niż zlew żeliwny lub metalowy.
nie bardzo rozumiem argumentację nie zakupienia telewizora. Oglądanie filmów w formacie telefonu komórkowego lub laptopa zdecydowanie psuje wzrok. Abonament wcześniej czy później włączą w jakieś płatności, bo rządzą teraz wszystkim..
-
Gość: moniek, *.logitus.pl
2017/07/01 12:50:07
Milagros, ja oglądam filmy na tablecie, tablet z bdb ekranem w zupełności mi wystarcza. Wrzucam swój "telewizorek" do średniej torebki, jadę nad jezioro i mam kino wszędzie.
Spis moli