Blog > Komentarze do wpisu

Życie w ciekawych czasach jest bardzo męczące.

Zawładnął mną Twitter. Chyba już za dużo ludzi obserwuję, bo cały czas spływają nowe twity. Oszczędzam za to, na czytaniu obszerniejszych wypowiedzi - nie widzę nikogo, kto byłby mądrzejszy od innych. Wszyscy płyną we mgle. Nikt dzisiaj nie wie, czy to co się dzieje przyniesie zmianę za miesiąc, czy dopiero za kilka lat. Tyle, że przynajmniej już jest jasne, że zmiana ante portas. 

Wyłożyli się koncertowo. Wyjściem byłaby zmiana I sekretarza, pozamiatali by sytuację w ciągu jednego dnia. Na szczęście to akurat nie wchodzi w grę, więc gdzieś tam dojrzewa polski Zapatero.


Tylko czy oni stworzą nową jakość, jak na hymn wybrali piosenkę mojej młodości?

Przez tę cholerna politykę, życie upływa między palcami. Nie wiadomo nawet, czy będą w tym roku imieninowe kajaki. 

W kinie byłam raz


Sala była pełna. Z jednej strony film o niczym - 1,5 godziny niesamowitych zdjęć Istambułu z kotami w roli głównej, pięknych ale  nie w estetyce National  Geographic Z drugiej strony mimo braku fabuły, film wciąga, więc jest w nim jednak coś niesamowitego.

A że nie słyszałam o zakładach bookmacherów, podaję swój typ; dwie ustawy zostaną podpisane, ta o SN wyląduje w TK (wiem, że nie jestem oryginalna).

poniedziałek, 24 lipca 2017, ninga

Polecane wpisy

  • Zasada NNPD

    NPPD - czyli nigdy nie dojadaj po dziecku. Złamanie tej zasady, plus wcześniejszy powrót do alkoholu (np. wczorajsze dwie butelki wina to 1000 kcal) kosztowało

  • Przeczytane 2017

    Moja walka 3 Karl Ove Knausgård Gdybym nie miała za sobą Mojej walki 1 i Mojej walki 2 , pewnie bym po kolejny tom nie sięgnęła. Ale skoro przeczytałam p

  • Al-Kalina

    Al-Kalina, czyli zrobione na Szarotkach twarzowe zdjęcie kobiety w pewnym wieku Jeżeli chodzi o druty mam zwyżkę formy, czyli cały koszyk pomysłów, a czas poka

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2017/07/24 09:38:03
Ja pójdę pod prąd - podpisze wszystkie, ale zobowiąże Sejm do nowelizacji tej o SN.
-
2017/07/24 10:54:13
Upss! Pomyliłam się!!!!
-
2017/07/24 13:35:09
Udalo mi sie oprzec pokusie i Twitter i FB. Slyszalam o tym filmic ale u nas takich nie graja , obejrzalam Dunkerk, nudny prawie jak Interstellar z hollywodzkimi porywami patosu (nielogicznymi), ale historia sama w sobie interesujaca.
Spis moli